2-3 Hektar tek Terminali Holandez

Shitet nga: Shitësi 13 Sht 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Adresa: Te Terminali
Sipërfaqe: 20000 m2
Komuna: Prizren
Shiten 2-3 Hektare Toke Afer Terminalit Holandez .Toka eshte me dokumente te rregullta dhe posedon rrugen . eshte e pershtatshme per farma ose ndonje veprimtari tjeter . Te interesuarit mund te kontaktojn ne nr e telefonit +37744829957
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim