2 hektar toke

Shitet nga: shaqa 29 Mar 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prizren
Shiten 2 hektar toke ne afersi te rruges transit , Prizren nja 7-800 metra ne brendesi, vendi ka rruge dhe rryme. eshte pershtshem per ndonje depo, fabric apo ferm.
Cmimi rreth 1500 euro ari,

Por gjithnje te gatshem per bisedime dhe oferta.
Si kompenzim mund te pranohet nje banes. Parcela nuk ndahet

044 561 633
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim