3 ari ne Prizren ndrrim edhe me banes

Shitet nga: Veton 06 Mar 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

37 500 EUR

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prizren
Shiten 3 ari truall.gjendet Afer durimi trade, mbrapa Trafos se madhe.ka uje, kanalizim dhe rrym.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim