38 ARI TRUALL TE LAGJIA E TUSUZIT NË PRIZREN

Shitet nga: Inan Mahmuti 31 Dhj 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Adresa: Tusus
Sipërfaqe: 38400 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prizren
Trualli me lokacion gjindet jo shumë larg spitalit kryesor në Prizren. Më herët është përdorë si vreshtë, ndërsa tash mund të shfrytëzohet si truall për ndërtim. Është i përshtatshëm pasi gjindet rreth rrugës kryesore dhe prej kësaj pozite shihet i tërë Prizreni njësoj sikurse nga kalaja.
Në rast ujdie, bartja e pasurisë mund të bëhet brenda ditës.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim