4.5 Ari truall ne lagjen arban rruga beteja pash..

Shitet nga: trualli 22 Mar 00:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 400 EUR

Komuna: Prizren
shitet Trualli në lagjen Arbana, Trualli është 4.5 ari. Është në të dya anët ka rrugë, Ujë kanalizim ,rrugen me kubëza 10metra larg, i pershtatshem per vendbanim ,trualli ka pozit perfekte per shtepi apo lokal ne te ardhmen trualli esht ne emer timin personal dhe perkthehet menjeher dhe garantoj per dokumente,per me shum kontakto ne nr e telefonit 049256063 ose 045594389
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim