6 ari e 33m në Lagjen Dardania

Shitet nga: Ismajl 11 Nën 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Trualli gjindet në Lagjen Dardania
Sipërfaqe: 633 m2
Komuna: Prizren
Shiten 6 ari e 33m në Lagjen Dardania(ish Jaglenica).Trualli posedon kanalizim dhe dokumentacion të rregullt si dhe dalje në rrugë.
Trualli gjindet afër market "Dema".
Nr. për kontakt (dhe viber)
+41799449894
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim