8,20-ari Plac ne qender te qytetit per qdo lloji..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 18 Pri 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Placi prej 8,20-ari i cili gjendet ne qender te qytetit te Pz,saktsishte ne pjesen e Nenkalase. Placi eshte i pershtatshem per qdo lloje ndertimi dhe permbane te gjithe infrastrukturen e nevojshme,ujin rymen kanalizimin si dhe rrugen kadastrale. Pronari Serb dhe posedon te gjitha dokumentet e nevojshme si dhe Listen Poseduse. Per me shume Info ne Num e meposhtem...
Mob-Viber
+386 49607074
+377 44431541
+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej

Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim