Arat në Goricë kalldërm të Prizrenit

Shitet nga: Masar 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shiten dy parcela (ara). Njëra arë i ka 4387-m2 (43.87-ari) kurse ara tjetër i ka 2109-m2 (21.09-ari). Arat gjinden në "Goricë" ndërmjet Prizrenit dhe Grazhdanikut (ndërmjet Autostradës dhe Prizrenit), dhe rruga është e shtruar prej Prizrenit deri te arat tona dhe kalon rreth arave tona ku edhe vazhdon më tej.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim