BANESA AFER PARKUT TE QYTETIT

Shitet nga: myzafer arifi 08 Pri 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
LESHOHET ME QERA BANESA NE RR.WILIAM VOKER AFER PARKUT TE QYTETIT,KATI I PARE

MADHESIA 113 M3

ME GARAZH DHE PODRUM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim