DYER PER GARAZHA - ME CERTIFIKAT TE PRODHUESIT

Shitet nga: DYER PER GARAZHA 20 Maj 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Dyer per garazha
- Dyer Industriale
- Dyer automatike-me senzor
- Motor per dyer rreshqites
- Motor per dyer dy-kraheshe
si dhe shume paisje automatike per objektin tuaj!

Te gjitha produktet kane garancion prej 2 deri 10 vite !

Kompania jone posedon Autorizim dhe Licenc prej prodhuesit per te gjitha produktet!

- Jemi Kompania e pare ne Kosove ( nga viti 2000),e specializuar dhe me Autorizim prej prodhuesit per
shitjen,montimin dhe servisimin e paisjeve automatike,si NORMSTAHL nga Gjermani, TESCEDO nga ZVICRA ,NICE nga Itali,etj !

Vizitoni sallonet tona te shitjes:
- Ne Prishtine,Lagja Kodra e trimave , Mob. 044-888 475 , 044-113 718, 038-233 433
- Ne Prizren,Lagja Arbana , Mob. 044-255 079 , 029 - 227 204
- Ne Gjilan, rruga e Ferizajit, Mob. 044-147 284 , 049 - 147 284
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim