Dy troje ne rugen e vjeter te velezhes prej tran..

Shitet nga: tahir 21 Qer 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shiten dy troje ne rugen e vjeter te velezhes prej tranzitit larksi 150m dy troje jan ne mes te shkoles gjermane LOJOLA dhe ruga per prishtin trojet jan njra tjetres prbal dhe vetem ruga i ndan ara e par ME SIPRFAQE 131 ARI DHE E DYTA ESHTE ME SIPRFAQE 71.5 ARI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim