Dy troje nerugene vjetr te velezhesprej tranitit..

Shitet nga: tahir 24 Maj 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shiten dy troje nerugen vjeter te velezhes prej tranzitit 150mtrojet jan ne mes te 'shkoles gjermane :LOJOLA "DHE RUGES PER PRISHTIN TROJET JAN NJERA PRBAL TJETRES DHE VETEM RRUGA INDAN TROJA PAR ESHTE ME SIPR FAQE 131.5 ARI DHE E DYTA ESHT TROYA 71.5 ARI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim