PARCELA NE AUTOSTRAD 20 ARI

Shitet nga: privat 11 Shk 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

92 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet toka te rethi autostrades tranzit parcela eshte 25metra reth ruges kryesore dhe gjat 80metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim