PLACI NE SHITJE NE LAGJEN KURILL

Shitet nga: fiko 29 Pri 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
SHITET PLACI 55.000 euro E CILA GJENDET NE LAGJEN KURILL
TE MARKET DASHI I DYT RRUGA LURZIM REGJEPI PLACI KA 4 ARI DHE NE ZID KA UJ KANALIZIM
RRYM ETJ. PER ME SHUM NE NUMER 044 342- 030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim