PLACI PREJ 6 ARI E GJYS

Shitet nga: TOKA 28 Nën 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
SHES PLLACIN PREJ 6 ARI E GJYS ME QMIM TE ARSYSHEM PLLACI GJENDET NE FUND TE RRUGES SE JANINES AFER TRANZITIT TE RI PLLACI POSEDON RRUG TE SIGURT RRYM DHE KANALIZIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim