PLLACI 4 ARI EDHE 10 ARI...

Shitet nga: parcella 23 Shk 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
SHITET 4 ARI EDHE 10 ARI MVARSISHT SIPAS DESHIRES.TOKA ESHTE NE RRUGEN BESIM SHALA (RRUGA E NASHECIT,
TOKA POSEEDON DOKUMENTACION TE REGULLT. DHE POSEDON UJE RRYM DHE RRUGEN.

INFO 044-961 715
044 173 321
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim