Parcella ne Prizren

Shitet nga: dani 09 Shk 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shitet parcella ne lagjen Tusuz ne rrugen Nehat Berisha. parcella ka kanalizim rryem dhe rrugen me kubza kursa qmimi esht mjaft i volitshem. Nr telefonit 044/230-715
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim