Parcella ne shitje

Shitet nga: Sylejman 03 Jan 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Sipërfaqe: 400 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prizren
Shitet parcella prej 4 ari ne tranzit afer restorant Korabit gjithashtu ne aferi edhe te hyrjes se autobahnit ne tranzit
Toka eshte e pershtatshme per ndertim dhe ka uje ,kanalizimin dhe rrymen gjithashtu edhe asfalti eshte afer.
Pronari eshte shqiptar dhe toka eshte ne emer te pronarit per bleresin behet perkthimi menjeher.
Te interesuar mund te lajmerohen ne nr e telefonit
004915121243775 gjithashu i njejti numer eshte e viber
Qmimi 40.000€ i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim