Parcella reth autostrades ne prizren 32 ari

Shitet nga: ridvan 11 Tet 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Adresa: shitet toka reth autostrades 32 ari ne prizren
Sipërfaqe: 3200 m2
Komuna: Prizren
parcella posedon rryme uj dhe kanalizim. 106 metra kufizohet me autostrade. ne veri te prizrenit e pershtatshme per biznes .qmimi eshte 5000 eu/ari. saktesisht gjindet ne hyrje te prizrenit prej autostrades. ne veri .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim