Parcellat ne Shitje

Shitet nga: Blerim Susuri 21 Qer 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shiten parcellat ne lubizhd Prizren parcellat jan me dokument te regullt mund te dalin ne emer te blersit mbrenda dite .
parcellat jan ne km 3 Prizren -Suharek mbrapa luxorit dhe nallbanit jan 31.5 ari .---35.5 ari.---28ari.--dhe 49.5 ari.
pranojm edhe ndonje vetur apo banes .
per qdo iformacion mund te na kontaktoni ne num. mob.044-191081.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim