Parcelle ne prevalle

Shitet nga: Sejdi Ajeti 28 Gsh 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: prevalle
Sipërfaqe: 268 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prizren
shitet parcella ne prevalle me dokumentacion te kompletuar dhe eshte e urbanizuar.
nr i parcelles 071813012-159-5.
Per me shume informata / 044867278
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim