Place-Truall 14-Ari afer Restaurant Oferta ne La..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Dje 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Pllaci prej 14-ari i cili gjendet ne lagjen Arbana,saktsishte afer Restaurante Oferta. Pllaci ka te gjitha infrastrukturen e nevojshme, eshte I pershtatshem per qdo lloji te ndertimeve. Pronari Shqiptar dhe posedon te gjitha documentet perkatese me Liste Poseduse... Per me shume Info na kontaktoni . . . Pllaci edhe munde te parcelizohet...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim