Pllac 3-Ari mrapa Durimi Trade Jaglenic

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 19 Mar 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Pllaci prej 3-Ari i cili gjendet mrapa DurimiTrade,saktsishte mrapa Trafos ne Jaglenice. Pllaci edhte ne forme Katrore me perimetra 14-16m dhe eshte i pershtatshem per ndertime te Shtepive, mbase ka edhe te gjithe Infrastrukturen e nevojshme...
Pronari Shqiptare dhe posedon te gjitha Dokumentet perkatese me Listen Poseduse.

Per me shume INFO na Kontaktoni. . .
Mob-Viber
+386 49607074
+377 44 431 541

+381 38736252 Zyre-Office

Shitet Prej
Xeni Real-Estate Group
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim