Pllac 4,50-Ari afer Hotel Sharrit Prevalle SHITET

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 20 Jan 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 500 EUR   15 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Pllaci prej 4,50-Ari i cili gjendet afer Hotel-Restaurant Sharrit ne Prevalle. Pllaci eshte ne forme katrore dhe eshte i pershtatshem per Ndertime te Shtepive apo Villave, mbase edhe si Pllac i permbushe te gjitha nevojat e Infrastruktures me Uje Rryme e Kanalizim.
Pronari Shqiptare dhe posedon te gjitha Dokumentet perkatese me Liste poseduse..

Per me shume INFO na Kontaktoni
Mob-Viber-WhatsApp

+386 49607074

+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej

Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim