Pllac-Truall 30-ARI L.Arbana SHITET

Shitet nga: Xeni Real-Estate GROUP 05 Shk 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 500 EUR

Adresa: Arbane ish Dushanove
Sipërfaqe: 3000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Prizren
Shitet Pllaci-Trualli prej 30-ARI i cili gjendet ne Rrugen Kryesore Pz-Gj, saktesishte ne Lagjen Arbana ish Dushanove... Pllaci eshte i pershtatshem per qdo lloji te Ndertimeve dhe Bisneseve Afariste, permbane ne vehte te gjithe Infrastrukturen e nevojshme Uje Rryme dhe Kanalizim, me rreth 40m Perreth Rruges Kryesore...
Pronari Shqiptare dhe posedon te gjitha Dokumentet Perkatese me Listen Poseduse...
Per me shume INFFO na kontaktoni ne Num tane Tel-Viber +386 49607074 +377 44 431 541
+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej
Xeni-Real-Estate GROUP
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim