Pllac-Truall ne Tranzit te Ri afer rreth-rrotullim

Shitet nga: Valon 13 Dhj 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Prizren
Sipërfaqe: 2500 m2
Komuna: Prizren
Trualli gjendet afer tranzitit te ri dhe ka siperfaqe prej 25ari, Pllaci eshte ne skaj te rruges dhe ka dalje afer rruges kryesore 90-100m dhe eshte i pershtatshem per te gjitha aktiviitetet, posedon te gjithe infrastrukturen e nevojshme dhe eshte e urbanizuar pra ka uje, rryme, kanalizim, Eshte prone private dhe pronari shqiptar, posedon te gjitha dokumentet perkatese dhe listen poseduese.
Per ma shum info kontakto Mob-Viber 0038649528001
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim