Pllac-Truall ne lagjen Dardania 2. SHITET

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 17 Mar 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prizren
Shitet pllaci prej 16-ari i cili gjendet ne lagjen Dardania ish Jaglenice. pllaci permban komplet infrastrukturen e nevojshme si dhe rrugen kadastrale, dhe eshte i pershtatshem per qdo lloji te ndertimeve. pllaci edhe parcelizohet ne 3-4-5 apo me shume ari. pronari Boshnjak dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese si dhe listen poseduse...
Per me shume INFO na Kontaktoni ne Num tane...

Mob-Viber ;
+386 49607074
+377 44136436
+377 44 431 541
+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej ;
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim