Pllac-Truall ne lagjen Dardania ish Jaglenice 3-..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 17 Mar 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet pllaci prej 3-ari i cili gjendet ne lagjen Dardania ish Jaglenice. Pllaci eshte me komplet infrastrukturen e nevojshme ujin rymen kanalizimin, si dhe me rrugen kadastrale, pronari Boshnjak dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese si dhe listen poseduese...
Per me shume INFO na Kontaktoni ne Num tane...
Mob-Viber;
+386 49607074
+377 44431541
+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej Xeni Real-Estate Group

Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim