Pllac-Truall ne qender te qytetit 4,40-ARI SHI..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 20 Jan 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet Pllaci prej 4,40-Ari i cili gjendet ne qender te qytetit te Pz, saktsishte mu tek Hamami i qytetit. Pllaci eshte i pershtatshem per qdo lloji te ndertimit apo Aktiviteteve Afariste. Pronari Shqiptare dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese me Liste Poseduse... per me shume INFO na kontaktoni. . .
Mob-Viber
+386 49607074
+381 38736252 Zyre-Office

Shitet Prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim