Pllac-Truall per Shtepi e Vila mrapa Kforit Gjer..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 16 Jan 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Prizren
Shitet pllaci prej 8-ari i cili gjindet ne lagjen Dardania-2 saktsisht mrapa Kforit Gjerman. Pllaci eshte i pershtatshem per ndertime te shtepive pasi qe edhe ka te gjithe infrastrukturen e nevojshme. Pronari Shqiptar dhe posedon Listen Poseduse...
Per me shume INFO na Kontaktoni ne Num tane...

Mob-Viber ;
+386 49607074

+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej ;
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim