Pllac-Truall per Shtepi ne lagjen Bylbyldere te ..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 17 Mar 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Pllaci prej 20-ari i cili gjendet permbi ish-Farmakosin afer lagjes Bylbyldere. Pllaci edhe munde te parcelizohet kah 5-ari dhe eshte i pershtatshem per ndertime te shtepive apo te qdo lloji te Bisneseve apo aktiviteti tjeter. Pllaci e ka te gjith infrastrukturen e nevojshme si dhe rrugen kadastrale. Pronari Shqiptar...

Per me shume INFO na Kontaktoni
Mob-Viber
+386 49607074

+381 38736252. Zyre-Office

Shitet Prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim