Pllac-Truall per shtepia afer lagjes Ortakolle 3..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 19 Shk 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 500 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Pllaci prej 3-ari i cili gjendet ne lagjen Ortakolle te Pz. Pllaci eshte me te gjithe infrastrukturen e nevojshme ujin, rymen,kanalizimin,rrugen kadastrale dhe eshte i pershtatshem per qdo lloji te ndertimeve. Pronari Boshnjak dhe posedon te gjitha dokumentet e nevojshme si dhe Listen Poseduse...
Per me shume INFO na Kontaktoni...

Mob-Viber
+386 49607074


+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim