Pllac ne Prevall-Prizren

Shitet nga: jetmir 30 Maj 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet pllaci ne prevall, pllaci posedon rreth 3 ari vend
Eshte i ndertuar vetem bodrumi,bodrumi eshte disponueshem per banim me rrym uje dhe kanalzim
Objekti posedon leje ndertimi

Per me shum informata 044/049 611381
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim