Pllac prej 20 ari ne Tranzit te Ri 40m rreth Rru..

Shitet nga: Xeni Real-EstateGroup Sot 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 500 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Pllaci prej 20-ari i cili gjendet ne Tranzitin e Ri ne Pz. Pllaci eshte afro 40m perreth rruges Tranzitore, disponon te gjithe Infrastrukturen e nevojshme dhe eshte i pershtatshem per ushtrimin e qdo lloji te Bisnesit. Pronari Shqiptar dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese me Liste Poseduse. Per me shume INFO na kontaktoni ne Num ose Email Adresen tone. . . +386 49 607074 +377 44 431 541
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim