Pllac prej 6 ari e gjys

Shitet nga: trualli 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shes pllacin me qmim te volitshem icili gjendet ne fund te rruges se janines perball tranzitit te ri pllaci temelat i ka te betonum ne qdq 4m i ka stubat ka rrym te sigurt us si dhe kanalizim rruga kryesore 5m bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim