Pllace ne qender te qytetit ne Shatervan 2,90-ar..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 05 Shk 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet pllaci prej 2,90-ari i cili gjendet ne qender te qytetit te Pz mrapa Kishes Ortodokse ne Shatervan. placi disponon te gjithe infrastrukturen e nevojshme si dhe rrugen kadastrale. pronari Serb dhe posedon te gjitha dokumentat perkatese...
Info Kontaktoni ne Num tane...
+386 49607074

+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej ;
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim