Pllace ne shitje

Shitet nga: Arban 01 Sht 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prizren
Shiten pllace në arban afer spahia petrollit...është e urbanizuar ka rrugen e vet rrymen kanalizimin ujin dhe rruga ka 3 dalje dhe hyrje ne pllac. Shpija te ndertuara perreth dhe gjendet afer 3 shkollav.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim