Pllaci 23.50

Shitet nga: pllaci 07 Shk 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shitet placi ne lagjen bajram curi pllaci podsedon kanalizim ujë dhe rym gjithsejt 23.50 ose balli 40 / 60 katerqoshe osht reth ruges 10 meter ruga per informatat 044216138
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim