Pllaci ne jaglenic

Shitet nga: Bekim 07 Jan 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: dardania 2 (jaglenic)
Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Prizren
Shitet pllaci ne lagjen Dardania 2 (jaglenic). Pllaci eshte i vendosur tek rrethi i madhe,ka pozite ideale me pamje kah qyteti dhe qasje te shpejte ne rrugen kryesore.Siperfaqja e pllacit eshte 3 ari me shtrirje 16 metra rreth rrruges me thellesi 20 metra.Pronari i pllacit eshte shqiotar dhe i posedon te gjitha dokumentet e nevojshme si dhe me leje ndertimi sipas planit urbanistik(lejohet ndertimi i shtepise 3 kateshe).Per informata me te hollesishme kerkoni numerin 044189606 BEKIMI.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim