Pllaci për ndërtimin e shtëpis dhe lokalit afarist

Shitet nga: Sait Skenderi 06 Gsh 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rr.Faredin Hoti p.n.
Sipërfaqe: 400 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë
Komuna: Prizren
Parcela kadastrale nr.5465/9 gjendet në udhëkryqin e rruges të par.kad.nr.10982 dhe rruger tjetër dhe në rrugë kryesore del në gjatsi prej 22,00 m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim