Pllaci prej 40 ari jepet me Qira , ngjit Loyoles..

Shitet nga: Sala 04 Mar 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prizren
Jepen 40 ari me Qira , afer shkolles Loyola ne Tranzit , Prizren .
Ka kanalizim dhe ka dalje ne dy rruge .
Shume afer ka edhe lidhjen me autostrad ( Prizren Veri ) .
Eshte i pershtatshem per pllac .

Qmimi per qiranë mujore eshte 550 Euro .

Nr. kontaktues:
044-237-431
049-820-458
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim