Pllaci prej 6 ari e gjys ne Prizren

Shitet nga: pllaci 08 Nën 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 650 m2
Komuna: Prizren
shes pllacin i pershtatshem per ndertim banimi me kanalizim uj dhe rrym ne pllacme qmim te volitshem bleres serioz ne t 044 151 487 pllaci gjendet ne fund te rruges se janines afer tranzitit te ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim