Pllaci prej 6 ari e gjys

Shitet nga: tokaa 28 Mar 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shes 6 ari e gjys ne fund te rruges se janines afer trazitit te ri pllaci posedon dokumentacion te rregullt rryma ne pllac poashtu uji dhe kanalizimi i gjith pllaci esht i rrethum me temela te betonit numri per kontakt 044 151 487
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim