SERA TE MADHESIVE NGA 1 NE 50 ari

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Sera 26 Maj 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Bejme shitjen dhe montimin e Serava te ndryshme bujqesore me cilesin dhe QMIMET me te mira ne treg.
Kemi staf te profesional te pajisur me njohuri per qdo lloj ndertimi te serave.

Poashtu Marrim si kompenzim vetura dhe pajisje bujqesore

Tek ne mund te gjeni cilesin,qmimin dhe sherbimin.045-405-211
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim