SERA TE MADHESIVE NGA 10 NE 50 ari

Shitet nga: Beaydin Mazrek 29 Mar 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Bejme shitjen dhe montimin e Serava te ndryshme bujqesore me cilesin dhe QMIMET me te mira ne treg.

Kemi staf te profesional te pajisur me njohuri per qdo lloj ndertimi te serave.

Tek ne mund te gjeni cilesin,qmimin dhe sherbimin.

Mromje 20:00 deri 22:00 mundeni mulemru Viber 00377 44 995 199
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim