SHITEN 16.05 ARI NE DARDANI LIRE

Shitet nga: privat 08 Sht 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Adresa: Dardani-(Jaglenice)
Sipërfaqe: 1600 m2
Komuna: Prizren
TRUALLI GJINDET NE KTHESEN E PARE RRUGA PER GERNQARE (MBI DARDANIA 1)SHUME LIRE DHE MUNDE TE NDAHET GJYSMA E PARCELLES.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim