SHITET TRULLI RUGEN JANINA RETH RUGES KRYESOREE ..

Shitet nga: 044 351 422 04 Mar 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
SHITET TRULLI NE RUGEN JANINA RETH RUGES KRYESORE 15 MINUTA PREJ BAZHDEHANES NE KEMB TRULLI KA NJE SIPERFAQE PREJ 5 ARI VEND PRONARI SHQIPTAR KU ESHT I PERSHTAQEM PER QDO LLOJ BIZNESI SI DHE SHTEPI BANIMI ESHT NJE LAGJE SHUM E MIRR E QET ESHT E PERSHTAQME SI PER FUR APO MARKET APO NAJ BIZNES TJETER SHITET URGJENT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim