SHITET Trualli prej 18ari ne lagjen Bajram Curri..

Shitet nga: Agon 04 Qer 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet Trualli-Pllaci prej 18 ari i cili gjendet ne lagjen Bajram Curri (Buzagillak) Rr.Aranitasit. Pllaci ka te gjithe infrastrukturen e nevojshme dhe eshte i pershtatshem per qdo lloji ndertimi. Posedon te gjitha dokumentet perkatese me Liste Poseduse. Per me shume INFO na kontaktoni. . . 044623729 & 044269008
Çmimi sipas marrëveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim