Shiten 3 ari truall

Shitet nga: shaqa 01 Sht 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Adresa: Lagjia jeta e re prizren
Sipërfaqe: 300 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Prizren
Shiten 3 ari truall ne lagjen jeta e re ne Prizren.
RRuga ka rruge , uje rrym dhe kanalizim. Ai gjendet ne nje lagje te bukur dhe te qete per banim
Cmimi 11 .000 euro/ari. do me thene 33 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim