Shiten 6 ari e 33m në Lagjen Dardania(ish Jaglenic

Shitet nga: Ismajl 03 Mar 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Lagjia Dardania(ish Jaglenica)
Sipërfaqe: 633 m2
Për vendbanimin: Ujë, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Prizren
Shiten 6ari e 33m ne Lagjen Dardania(ish jaglenica).Trualli posedon te instaluar kanalizim dhe ujesjellles.Ka kyçje ne rruge dhe posedon dokumetacion te rregullt.çmimi sipas marreveshjes.


te interesurit mund te kontaktojn ne kete nr telefoni.(edhe ne viber)

+41799449894
Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim